Mevis Тільки опт!

Про компанію

21 рік
досвід роботи
на ринку
200 тис.
одиниць товару
виробляється в рік
> 70
людей працюють
в команді
2000 тис.
клієнтів, забезпечених
нашим товаром

Як все починалось

На самому початку шляху, в далекому 2000 році, наша команда стала займатися створенням жіночого одягу. Кілька років ми наполегливо працювали, щоб якомога більше прекрасних леді могли мати в своєму гардеробі красивий і зручний одяг за доступною ціною. З часом асортимент товарів почав розширюватися, оскільки попит на наші моделі ріс з кожним днем. Стали надходити замовлення, як з найближчих міст, так і з інших країн СНД та з закордону. Незабаром було прийнято рішення додати в асортимент ще лінійку дитячого одягу для дівчаток. Нова колекція отримала велику популярність у покупців, що надихнуло нас працювати і далі в цьому напрямку. Поступово ми повністю перейшли на виробництво дитячого одягу і наш бренд отримав нову назву. З того часу Mevis вже більше 7-ми років виробляє одяг виключно для дітей та підлітків.

Ось так, крок за кроком з маленької групи людей з ідеєю, фірма Mevis виросла у велику, впевнену і процвітаючу компанію, відому на ринку дитячого одягу як в Україні, так і за її межами.

Наші менеджери

Хочемо познайомити Вас з людьми, на яких тримається весь процес комунікації з нашою компанією - наші менеджери продажів. Можете звертатися до них з будь-якого питання, який Вас цікавить. Для більшої зручності, за кожним регіоном закріплений свій менеджер, який максимально помилились у всіх нюансах роботи у зазначеній місцевості.