Доставка та оплата

Доставка товару

 

Україна

Доставка проводиться по території всієї України і здійснюється кур'єрською службою доставки Нова пошта.

 

Росія

Доставка по території Росії здійснюється наступними компаніями:

 • Компанія Укрпошта,
 • ПЕК,
 • Ділові лінії,
 • Автотрейдинг,
 • Байкал-сервіс,
 • Желдорекспедіція

 

Білорусь

Доставка по території Білорусії здійснюється через:

 • Українську кур'єрську службу доставки "Нова Пошта" у будь-який прикордонний місто України з Білоруссю. Можливий накладений платіж.
 • На речовому ринку в м Хмельницький. Щосуботи з 6:00 до 6:30 приїжджають автобуси з різних міст Білорусі.

  Більш детальна інформація про способи і методи доставки товару транспортними компаніями, знаходиться на їх офіційних сайтах.

 

Важлива інформація

Вартість доставки Ви оплачуєте при отриманні товару в офісі кур'єрської служби.

Відповідальність за доставку товару і його збереження покладається на кур'єрську службу. Ми відправляємо товар тільки запломбованим. Якщо ви помітили порушену цілісність пломби негайно звертайтеся до представника служби доставки. Якщо упаковка порвана або на ній є надриви, порізи, дірки, бруд - відразу ж складайте акт-претензію на адресу поштової служби. Акт псування товару стане достатньою підставою для вимоги відшкодування збитків.

Звіряйте вагу і цілісність пломби при отриманні товару на руки!

 

Оплата

 

Для України

При купівлі товару на нашому сайті Mevis.in.ua ви можете зробити оплату декількома способами:

 1. Оплата через систему миттєвих електронних платежів LIQPAY
 2. Оплата готівкою в відділенні ПРИВАТБАНКУ через касу.
  (Знайти найближчого відділення ПРИВАТБАНКУ Ви можете за посиланням https://privatbank.ua/map/). Після оплати, обов'язково зв'яжіться з нашим співробітником по телефону і повідомте: своє прізвище або № замовлення, суму і точний час платежу.
 3. Оплата через термінал самообслуговування.
  Поповнити зазначену карту ПРИВАТБАНКУ на зазначену суму. Найближчий термінал самообслуговування (адреси терміналів самообслуговування. Https://privatbank.ua/udalenniy-banking/terminaly-samoobsluzhivaniya/). Після оплати, обов'язково зв'яжіться з нашим співробітником по телефону і повідомте: своє прізвище або № замовлення, суму і точний час платежу.
 4. Оплата через банкомат.
  За допомогою банкомату (адреси банкоматів ПРИВАТБАНКУ по Україні. Https://privatbank.ua/map/) можна перевести певну суму з своєї картки на іншу. Після оплати, обов'язково зв'яжіться з нашим співробітником по телефону і повідомте: своє прізвище або № замовлення, суму і точний час платежу.
 5. Мобільний банкінг
  Щоб дізнатися, як керувати своєю карткою ПРИВАТБАНКУ натисніть на це посилання https://privatbank.ua/udalenniy-banking Після оплати, обов'язково зв'яжіться з нашим співробітником по телефону і повідомте: своє прізвище або № замовлення, суму і точний час платежу.
 6. Інтернет банкінг ( "ПРИВАТ24").
  Щоб дізнатися як використовувати інтернет банкінг Приват24 перейдіть за посиланням https://privatbank.ua/udalenniy-banking/privat24/. Після оплати, обов'язково зв'яжіться з нашим співробітником по телефону і повідомте: своє прізвище або № замовлення, суму і точний час платежу.
 7. Оплата за безготівковим розрахунком.
  Наші реквізити для оплати замовлення за безготівковим розрахунком:
  ФОП Графова Л.Р.
  ПриватБанк МФО 315405
  Р / р 26003052418561
  ЄДРПОУ 2576716304
  Резерв товару дійсний протягом трьох банківських днів. Товар відпускається після отримання оплати на наш розрахунковий рахунок. Оплата проводиться тільки в гривні. Після оплати, обов'язково зв'яжіться з нашим співробітником.
 8. Післяплата
  Оплата післяплатою приймається, але включає додаткові витрати для Вас: + 2% і 13 грн. оплата транспортної компанії за перевезення грошей плюс 100 грн. (Вони враховуються у вартості товару) на нашу картку на випадок, якщо товар не буде забрано Вами в транспортній компанії.

   

  Для Росії

  1. Оплата через систему миттєвих електронних платежів LIQPAY (ПриватБанк). Оплатити замовлення Ви можете прямо з вашого кабінету (Історія платежів)
  2. З Росією ми працюємо за системою переказу грошей Золота корона, Anelik, Western Union, Privat Money, Contact, Юністрім. Надіслати гроші можна в офісах банків-партнерів - їх більше 450, а також в салонах-магазинах мереж Зв'язковий, Евросеть, МТС, ТНК-BP

   

  Для Білорусії

  1. Оплату за товар з Білорусі можна робити за допомогою системи переказу грошей Юністрім. Найближче відділення для переказу коштів ви можете знайти, перейшовши за цим посиланням http://unistream.ru/service-points/.