Шкільна форма

Сортування:
Сарафан 1929

Шкільна форма
з сарафаном 1929

Шкільна форма для дівчаток оптом від торгової марки «Мевіс» - це сезонний товар, який актуальний напередодні нового навчального року, тому подумати про оформлення замовлення варто заздалегідь. Щорічно ми випускаємо нову колекцію, дозволяючи дівчаткам і їх батькам вибрати оптимальний варіант для школи. У нас ви зможете придбати шкільну форму для дівчаток оптом вищої якості, яку підтверджує свідчення про схвалення санітарно-епідеміологічної експертизи. Ми використовуємо екологічно чисті і, при цьому, зносостійкі тканини, що, безумовно, оцінять вимогливі клієнти.

Стильна форма припаде до смаку юним покупцям

Практично кожна учениця без захвату ставиться до перспективи носити одяг, який мало відрізняється від її однокласниць. І це природно, адже маленька модниця хоче бути індивідуальною і неповторною, носити яскраві, барвисті речі та аксесуари, а не зливатися з сірою масою. Ми радимо купити шкільну форму для дівчаток оптом, яка поєднує в собі класичні та сучасні напрямки. З одного боку, це будуть стримані тони і крій, але з іншого - оригінальні мереживні вставки, вишивка, ремінці та фурнітура, додають оригінальності образу.

Шкільна форма для дівчаток оптом представлена як цільними комплектами, так і окремими елементами:

Болеро 2066

Шкільна форма
з болеро 2066

З усього різноманіття можна підібрати відмінний модний костюмчик, який буде відповідати не тільки дисциплінарним вимогам, але і перевагам будь-якої дитини.

Доставка по Україні і країнам СНД

Як правило, одного комплекту не вистачає на весь рік, адже погода буває різна, дітки ростуть, та й не буде улюблене чадо ходити в одному і тому ж щодня. Безумовно, необхідна зміна нарядів, через що, деякі батьки купують відразу декілька виробів. Тому, шкільна форма оптом - розумна купівля, тим більше, що у нас представлені моделі для першокласниць і дівчат старшого віку.

 

Ціни можна дізнатися, зареєструвавшись на mevis.ua. Наші менеджери дадуть відповідь на ваші запитання, що стосуються матеріалів, ростовок, оплати, доставки і т.д.