2476 ПЛАТЬЕ Ростовка: 122-146

Стильний сарафан

Люди завжди прагнуть краси. Якісні тканини і матеріали споконвіків цінувалися і були в тренді. А в 21 столітті в моду увійшли ще й комфорт і зручність, що шалено практично. Адже людина, яка одягнена в красиве вбрання - упевнена в собі, а якщо їй ще й зручно, то вона здатна на багато чого. Особливо це стосується дітей. Адже вони дуже активні і важливо, щоб вони відчували себе вільно в русі.

Дитина наслідує дорослому, тому сьогодні маленькі стиляги хочуть бути модними і виділятися серед однолітків. Саме тому доступний дитячий одяг оптом виробника Мевіс набирає велику популярність. Постійні новинки дозволяють нам залишатися в топі протягом багатьох років.

Високоякісна і недорога, вона буде по кишені кожному, а неповторні фасони і оригінальні принти припадуть до смаку юним модникам.

Не забувайте про найменших

Що вже говорити, якщо дитячий одяг оптом для новонароджених теж повинен бути сучасним і стильним. Але перш за все, безумовно - якісним. Ось основні вимоги до нього, які є обов'язковими до виконання при покупці:

  • Безпека на першому місці! Елементи декору це красиво, але не практично. Дитя може поранитися ними, а це неприпустимо. Тому він повинен бути простого фасону, без надмірностей;
  • Склад. Для пошиття необхідні тільки натуральні тканини, без синтетичних добавок. Радимо вибирати бавовну, льон або кашемір. Вони м'які і ніжні. А головне - нешкідливі!
  • Максимально натуральні фарби. Якщо етикетка говорить про те, що костюмчик потрібно прати тільки при дуже низьких температурах, це означає що барвник, який використовувався при пошитті - нестійкий і швидко облізе. Дитячий одяг оптом для новонароджених з такими характеристиками відразу повинен викликати у Вас підозру;
  • Бажано щоб дитячий одяг оптом для новонароджених був не яскравих кольорів. Переважно - пастельних тонів.

Це далеко не межа, але ми сподіваємося, що ці базові характеристики допоможуть Вам здійснити правильний вибір і якщо Ви бізнесмен - не прогадати з вкладеннями.

Mevis - надійний друг і партнер

Ангел кашпо светящийся

Плаття льон

Наша цінова політика дружелюбна до споживача. Ми розуміємо, що у батьків досить багато розтрат і намагаємося зробити нашу продукцію найдоступнішою. Оскільки наша фірма є виробником - ми можемо собі це дозволити.

Ми раді співпраці і запрошуємо до спільної роботи оптових покупців. Дитячий одяг оптом виробника Мевіс це відмінний сервіс та висока якість. Ми знаємо, що наша категорія споживачів вимагає відповідального ставлення до виготовлення одягу і дотримуємося цього правила.

У нашому каталозі також є шкільна форма, щоб дітки почували себе комфортно не тільки вдома - а й в школі.